KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Výpis všech článků

Učící věž / bezpečnostní schůdky


Máte dítě ve věku 1 až 4 roky, které Vám chce pomáhat při Vaší práci na kuchyňské lince? Je přirozené, že děti napodobují své rodiče, zvláště pak maminky, které připravují jídlo pro celou rodinu na pracovní desce kuchyňské linky. Na základě neuspokojivé nabídky na trhu připravila naše společnost bezpečné schůdky s pracovní plošinou a zábranou proti pádu dítěte.

14. března 2016|Sdílet:

Vestavěné skříně


Vestavěné skříně jsou praktickou součástí moderních interiérů. Jejich konstrukce umožňuje maximální využití prostoru vašeho interiéru pro uskladnění oblečení a jiných osobních věcí. Vzhledem k tomu, že realizujeme tyto skříně na míru, je možno zpracovat komplexní řešení vašeho interiéru a využít tak každý metr čtvereční vašeho bytu či domu. Ve většině případu pak realizujeme zabudované skříně na celou výšku místností a díky tomu je plná využitelnost prostoru a nedochází k sedání prachu nad a za skříní jak tomu je u klasických skříňových sestav.

07. března 2016|Sdílet:

Dřevo prvotřídní kvality


Na výrobu postelí, nočních stolků, roštů a dalšího nábytku používáme dřevo prvotřídní jakosti vysušené na 8 až 12 procent vlkosti. Dřevo nařezané z kulatin na fošny a desky o tlouštkách 50, 40 a 30mm je několik let uloženo v hráních – proloženo hranolky a zabezpečeno proti dešti a slunci, tzn. uloženo v dobře větraných a zastřešených přístřešcích.

07. února 2016|Sdílet:

Postele které nevržou


Budí Vás ze spaní vrzající postel? Postele z produkce Dreamwood díky speciální konstrukci nevržou a to nejen v krátkodobém horizontu ale nevržou také po delší době, kdy je přirozené, že použité dřevo sesychá a vrzání se obvykle projevuje.

01. února 2016|Sdílet:

Rošty vysoké nosnosti


Postelové rošty z naší produkce vynikají svou pevností a jsou vhodné také pro osoby s nadváhou. Jedná se o lamelové rošty s tloušťkou lamel 23 mm z bukového dřeva.........

21. listopadu 2015|Sdílet:

Postele Dreamwood


Postele značky Dreamwood jsou vyráběny z masivního dřeva nejvyšší kvality a vyznačují se vysokou pevností a životností. Mimořádné pevnosti našich postelí je dosaženo zejména použitím tvrdého dřeva v kombinaci s tloušťkou materiálu 40 mm.

Probuďte se v příjemné posteli z kvalitního přírodního dřeva! Vyberte si z naší pestré nabídky postelí E-SHOP!

21. listopadu 2015|Sdílet:

Speciální dřevěné rošty

Naše společnost vyrábí speciální dřevěné rošty z bukového masivu tloušťky 23 mm za účelem vytvoření vysoce pevného a zároveň průdyšného podkladu pod matraci.

23. října 2015|Sdílet:

Praktičnost vestavěných skříní


Určitě máte doma spousty oblečení, bot a věcí, které chcete mít po ruce, ale nemáte je kam uložit?

Pokud bojujete s místem byť už malým, nerovným nebo zkoseným, je pro vás tou nejlepší variantou pořídit si skříň vestavěnou.

29. ledna 2015|Sdílet:

30. května 2014|Sdílet:

Postelové rošty značky Dreamwood


Ke kvalitním postelím neodmyslitelně patří dřevěné rošty. Na trhu se nachází nespočet druhů a typů, které lze rozdělit podle funkčnosti a materiálů, ze kterého se vyrábějí.

Koupit si proto můžete rošt mechanický nebo elektrický polohovatelný, dřevěný, kovový nebo lamelový. Naše truhlářství se zaměřuje na výrobu především roštů dřevěných.

Nabídku lamelových roštů najdete v našem internetovém obchodě E-SHOP!


23. dubna 2014|Sdílet:

Celkový počet článků: 23

[1] 2 3