KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:



Výpis všech článků

29. září 2022|Sdílet:

Skříň na míru přesně ve stylu vašeho interiéru



Konstrukce vestavěných skříní umožňuje maximální využití prostoru vašeho interiéru pro uskladnění oblečení a jiných osobních věcí. Vzhledem k tomu, že realizujeme tyto skříně na míru, je možno zpracovat komplexní řešení vašeho interiéru a využít tak každý metr čtvereční vašeho bytu či domu. Skříně ve většině případů realizujeme na celo výšku místnosti včetně tzv. obložky - to znamená, že skříň doléhá těsně ke stěně místnosti a nedochází tak k usazování prachu na skříni.


18. září 2022|Sdílet:

Interiér zubních ordinací



V měsíci březnu tohoto roku jsme po 3 měsících realizace dokončili interiér zubních ordinací „ Centrum klinické stomatologie „ v centru Ostravy. Zakázka byla pro nás výzvou jak po stránce projekční tak i následné realizace.
Interiér obsahoval realizaci dvou zubních ordinací, ordinace dentální hygiény, denní místnosti pro zaměstnance, šatny, recepce a místnosti se sociálním zařízením. Objekt se nachází v samém centru Ostravy na Masarykově náměstí s vjezdem pouze v určených hodinách a s nemožnosti parkování montážních vozů. Vzhledem k těmto omezením musela být realizace prováděna jinak než obvykle a bylo nutné vše pečlivě plánovat.

29. května 2022|Sdílet:

Rošty se zvýšenou nosností




Potřebujete kvalitní rošt, který něco vydrží? Už vás nebaví stále řešit zlomené lamely na vašem stávajícím postelovém roštu? Jako výrobce postelí a roštů s dlouholetou tradicí pro vás máme řešení.

18. května 2022|Sdílet:

Postele ze dřeva



Vybavení ložnice je velmi často opomíjeno vzhledem ke skutečnosti, že se nejedná o reprezentativní část bytu či domu. Mnohem více se tak lidé soustředí na design a kvalitu nábytku obývacího pokoje, případně kuchyně. Málo lidí si tak uvědomuje skutečnost, že postel je místo kde každý tráví procentuálně jednoznačně nejvíce času ze všech obytných a pracovních prostor a kvalita postele je proto v dlouhodobém horizontu pro zdraví a kvalitu života velmi důležitá. Vybavení ložnice je velmi často opomíjeno vzhledem ke skutečnosti, že se nejedná o reprezentativní část bytu či domu. Mnohem více se tak lidé soustředí na design a kvalitu nábytku obývacího pokoje, případně kuchyně. Málo lidí si tak uvědomuje skutečnost, že postel je místo kde každý tráví procentuálně jednoznačně nejvíce času ze všech obytných a pracovních prostor a kvalita postele je proto v dlouhodobém horizontu pro zdraví a kvalitu života velmi důležitá. 

24. dubna 2022|Sdílet:

Vestavěné skříně na míru


Vestavby, vestavěné skříně nebo skříně na mírů - tak  se nazývají skříně, které vyplňují část dispozice interiéru a to zpravidla na celou výšku místnosti a taky na  část nebo i celou délku místnosti.

10. dubna 2022|Sdílet:

Rošty s vysokou nosností


V současnosti je na trhu velká nabídka lamelových roštů, které mají variabilní použití. Většina těchto roštů však má poměrně krátkou životnost a to díky konstrukci uchycení lamel.

27. března 2022|Sdílet:

Vestavěné skříně



Vestavěné skříně jsou praktickou součástí moderních interiérů. Jejich konstrukce umožňuje maximální využití prostoru vašeho interiéru pro uskladnění oblečení a jiných osobních věcí. Vzhledem k tomu, že realizujeme tyto skříně na míru, je možno zpracovat komplexní řešení vašeho interiéru a využít tak každý metr čtvereční vašeho bytu či domu. Ve většině případu pak realizujeme zabudované skříně na celou výšku místností a díky tomu je plná využitelnost prostoru a nedochází k sedání prachu nad a za skříní jak tomu je u klasických skříňových sestav.

07. března 2016|Sdílet:

Dřevo prvotřídní kvality


Na výrobu postelí, nočních stolků, roštů a dalšího nábytku používáme dřevo prvotřídní jakosti vysušené na 8 až 12 procent vlkosti. Dřevo nařezané z kulatin na fošny a desky o tlouštkách 50, 40 a 30mm je několik let uloženo v hráních – proloženo hranolky a zabezpečeno proti dešti a slunci, tzn. uloženo v dobře větraných a zastřešených přístřešcích.

07. února 2016|Sdílet:

Celkový počet článků: 30

[1] 2 3