KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Zábrana kolem krbu
Zábrany kolem krbu z naší produkce jsou tvořeny 3 díly o rozměrech jednotlivého dílu 900 x 670 mm.


Celková délka zábrany je potom zhruba 2800 mm. Tato ohrádka je řešena jako volně stojící, není nutné jí kotvit. V případě, že se objeví potřeba přikotvení a větší stabilizace je vhodné jí kotvit do podlahy. Konstrukce zábrany je ale dostatečně tuhá a pevná a kotvení je neopodstatněné.


Celková hmotnost výrobku je okolo 10 kg. Výhodou volně stojící zábrany je tak možnost jí kdykoliv přesunout v době, kdy se v krbu netopí. Další výhodou systému 3 samostatných volně otevíravých polí je pak možnost volby úhlu rozevření a z toho vyplývající variability použití. Přístup ke krbu pro účely přikládání paliva je také velmi snadný.Zábrany dodáváme rozložené a před prvním použitím je nutné je složit zasunutím závěsů, je to velmi snadné a je možné je taky kdykoliv rozebrat pro uschování. Dá se používat jako trojdílná nebo dvojdílna, záleží na dispozici místnosti a topeniště. Jednoduše buď spojíte dva díly zábrany nebo tři.


Zábrana je vyrobena z masivního bukového dřeva s povrchovou úpravou bezbarvým vodou ředitelným lakem. Při instalaci je potřeba dodržet pokyny výrobce instalovaných topenišť – zejména pak povolené vzdálenosti hořlavých předmětů od topeniště. Výrobek byl navržen dostatečně velký a prostorný tak, aby mohl být umístěn před většinu topenišť.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 326x

Přehled dalších článků