KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Nosnost postele kg (0.00 - 220.00)
Lakováníobsahuje 
Hmotnost postele kg (0.00 - 50.00)
Matrace - součástí posteleobsahuje 
Rošt - součástí posteleobsahuje 
Vnitřní rozměry postele mm (900.00 - 1800.00)
Vnější rozměry postele mm (1020.00 - 1960.00)
Výška čela (u nohou) mm (0.00 - 500.00)
Výška čela (u hlavy) mm (410.00 - 980.00)
Člověk prospí skoro třetinu svého života. Víte, na jakých postelích spíte a zda máte opravdu kvalitní spánek? Našemu tělu nestačí pouze obyčejná pohovka popřípadě molitanový gauč. Dopřejte mu radost z kvalitní postele a vyberte si z nadčasové kolekce produktů truhlářství Dreamwood. Neboť kvalitní, masivní a pevná postel je základním předpokladem hodnotného spánku.

Informace k postelím:
  • Dodací lhůta od objednávky: cca 6 - 8 týdnů (délka výroby závisí na velikosti a počtu kusů postelí)
  • Doprava postelí: nad 10 000 Kč ZDARMA


stránka 1  [1]  Celkový počet výrobků: 21

Postel z masivu Romeo

Postel z masivu Romeo
Postel vyrobená z bukového dřeva o tloušťce 35-40 mm. Pro svou nízkou cenu patří mezi nejprodávanější postele, a tak neváhejte a vsaďte na tuto krásnou postel o rozměrech 180 x 200 cm. Dáváte přednost tmavší barvě? Z naší nabídky odstínů si zarušeně vyberete, a tím postel barevně doladíte k jakémukoliv nábytku ve Vašem interiéru. Tento kvalitně zpracovaný materiál zaručuje dlouhou životnost a komfort při užívání. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

16.680 Kč

Kód: POS001

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Romeo

Postel z masivu Hanka

Postel z masivu Hanka
Postel Hanka je vyrobena z pečlivě vybraného bukového masivu prvotřídní jakosti. Použitý materiál zaručuje její zvýšenou odolnost proti rýhám či oděru, čímž zvyšuje životnost produktu. Všechny části jsou pevně spojeny dřevěnými kolíky v jeden celek, který vydrží dlouhá léta a je tak zárukou Vašeho pohodlí a zdravého spánku. V nabídce máme i jiné dekory, které zaujmou stejně dobře, jako tento druh dřeva. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

16.750 Kč

Kód: POS002

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Hanka

Postel z masivu Afrodité

Postel z masivu Afrodité
Manželská dřevěná postel z masivu je pevná, odolná a zaručeně si Vás získá svým moderním kaštanovým vzhledem (obrázek). Dvoulůžko z bukového přírodního masivu je ideální pro všechny věkové kategorie. Lze ji kombinovat s úložnými prostory i nočními stolky z naší nabídky "Dřevěné doplňky". Tato krásná postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Zaujala Vás postel Afrodité? Neváhejte - objednejte... Cena nezahrnuje rošty a matrace.

17.240 Kč

Kód: POS003

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Afrodité

Postel z masivu Afrodité Dub

Postel z masivu Afrodité Dub
Dubová postel o vysoké kvalitě a perfektním zpracování, která zaručuje dlouhou životnost a komfort při užívání. Po mnoho let je známo, že právě dubové dřevo je velice ušlechtilý materiál, který má vynikající odolné vlastnosti, a proto zde uvádíme tuto postel, kterou si určitě zamilujete. Pro manželský pár je rozměrově ideální (180 x 200 cm). K posteli lze dokoupit rošty a také noční stolky stejné kolekce "Afrodité", které se budou skvěle hodit do Vaši ložnice. Tak neváhejte... Součástí ceny nejsou rošty, matrace a noční stolky.

19.740 Kč

Kód: POS004

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Afrodité Dub

Postel z masivu Ester

Postel z masivu Ester
Jedna z velmi oblíbených postelí, pro kterou používáme přírodní bukové dřevo nejvyšší kvality. Materiál sušíme a následně zpracováváme v naší truhlářské dilně Dreamwood. Postel o rozměrech 180 x 200 cm je vyrobená na míru. Na přání k postelím dodáváme také noční stolky, rošty, úložné prostory, skříně, komody a další. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

18.200 Kč

Kód: POS005

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Ester

Postel z masivu Ester Dub

Postel z masivu Ester Dub
Dubová postel Ester patří mezi jednu z nejprodávanějších postelí a zaručeně si Vás získá svým přírodním vzledem a kvalitou zpracování. Jde o šírokou postel o rozměrech 180 x 200 cm, která byla vyrobená na míru a dle přání zákazníka. Máte obavu, že bude postel vrzat? Nemusíte se bát, jasanové nebo dubové dřevo má velmi tvrdý základ, který zaruší stabilitu oproti jiným materiálům jako jsou lamínáty. Stejně jako k ostatním postelím lze na zakázku vyrobit jakýkoliv úložný prostor nebo noční stolek. Součástí ceny nejsou rošty, matrace, úložný prostor a noční stolky.

16.990 Kč

Kód: POS006

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Ester Dub

Postel z masivu Kleopatra

Postel z masivu Kleopatra
Kdo by neměl rád ořiškově čokoládovou barvu, která splní všechna Vaše očekávání. Máte rádi komfort a vůni přírodního dřeva? Postel Kleopatra je ta pravá do Vaší ložnice. Je prostorná, vyrobená jen z toho nejlepšího bukového materiálu o síle 4 a 8 cm. Doplňte ji stylovými nočními stolky či vestavnou skříní na míru. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

20.940 Kč

Kód: POS007

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Kleopatra

Postel z masivu Cherry

Postel z masivu Cherry
Manželská postel Cherry o rozměrech 180 x 200 cm může být krásným doplňkem ve Vaší ložnici. Postel na obrázku je vyrobena z kvalitního  bukového masivního dřeva, které je mořeno do odstínu višeň. V případě zájmu lze postel vyrobit i v jiných odstínech, které naleznete v doplňujících informacích níže. Dle přání a požadavků zákazníka můžeme k posteli také dodat noční stolky a úložné prostory vyrobené na míru. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

19.600 Kč

Kód: POS008

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Cherry

Postel z masivu Lucie

Postel z masivu Lucie
Buková postel Lucie, podobná posteli Ester a přesto je jiná. Výhodou zadního čela u hlavy jsou jednotlivé desky, které zaručují příjemné opření v případě, že si chcete sednout. Hodí se do jakéhokoliv prostoru ve Vašem bytě či domečku a sousedi Vám ji budou zaručeně závidět. Postel je vyrobená z masivního dřeva o síle 35-40 a 80 mm a rozměru 180 x 200 cm. Součástí ceny nejsou rošty, matrace, úložný prostor a noční stolky.

17.240 Kč

Kód: POS009

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Lucie

Postel z masivu Elisa 180x200 cm

Postel z masivu Elisa 180x200 cm
Ze všem postelí je právě Elisa jediná, která má obloukový vzhled čela (u hlavy) a kde jsou noční stolečky součástí postele. Přední čelo (u nohou) je složeno z desek o různé síle (20 a 40 mm), které na první pohled rozhodně zaujme. Postel je vyrobená z bukového materiálu mořeného na tmavý ořech. Součástí ceny nejsou rošty, úložný prostor, noční stolky a matrace.

19.440 Kč

Kód: POS010

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Elisa 180x200 cm

Postel z masivu Faraon

Postel z masivu Faraon
Faraon - vládce, kterému se dostávalo velké pozornosti, a proto i my chceme, abyste si všimli této tmavě hnědé postele, která se hodí spíše do světlejších místností. Kdo má přesto rád světlé odstíny, máme na výběr spoustu přírodních materiálu - buk, jasan, dub a jiné. Postel je vyrobená dle požadavků zákazníka a jsou k ni vyrobeny dvoušuplíkové noční stolky stejného odstínu - palisandr, které jdou v našem e-shopu také zakoupit. Součástí ceny nejsou rošty, noční stolky a matrace.  

18.410 Kč

Kód: POS011

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Faraon

Postel z masivu Kasandra 180x200 cm

Postel z masivu Kasandra 180x200 cm
Kasandra je luxusní manželská postel a jedna z nejsložitějších na výrobu. Klienty velmi oblíbená pro svou krásu a dlouhou životnost. Je vyrobená z kvalitního masivního bukové dřeva o tloušťce 35-40 mm a 80 mm a standardních rozměrech 180 x 200 cm. V případě, že si vyberete jiný odstín, rádi Vám vyhovíme. K této posteli jsou speciálně vyrobeny noční stolky "Kasandra", které najdete v kategorii Dřevěné doplňky - noční stolky. Součástí ceny nejsou rošty, noční stoky, úložný prostor a matrace. Montáž a doprava zdarma.

23.500 Kč

Kód: POS012

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Kasandra 180x200 cm

Postel z masivu Karolina

Postel z masivu Karolina
Postel Karolina je rozšířenou verzí postele Sandra, která dodá Vašemu interiéru nádherný design co se týká čel postele. Tuto postel nabízíme ve třech různých odstínech dekorů a v rozměru 180x200 cm. Součástí ceny nejsou rošty, noční stolky a matrace. Možnost moření dle nabídky.  

22.320 Kč

Kód: POS013

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Karolina

Postel z masivu Sandra

Postel z masivu Sandra
Součástí ceny nejsou rošty, noční stolky a matrace. Možnost moření dle nabídky.  

20.760 Kč

Kód: POS014

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Sandra

Postel z masivu Tina

Postel z masivu Tina
Postel Tina má klasickou konstrukci bez čela se 4mi opravdu masivními nohy. Součástí ceny nejsou rošty, noční stolky a matrace. Možnost moření dle nabídky.  

17.160 Kč

Kód: POS015

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Tina

Postel z masivu Dita

Postel z masivu Dita

17.760 Kč

Kód: POS016

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Dita

Postel z masivu Alexandra

Postel z masivu Alexandra

18.360 Kč

Kód: POS017

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Alexandra

Postel z masivu Borneo

Postel z masivu Borneo

18.360 Kč

Kód: POS018

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Borneo

Postel z masivu Jenny

Postel z masivu Jenny

19.560 Kč

Kód: POS019

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Jenny

Postel z masivu Queen

Postel z masivu Queen

20.760 Kč

Kód: POS020

Novinka

Přidat do porovnávání: Postel z masivu Queen

Postel z masivu Lenka

Postel z masivu Lenka
Tato postel je určena pro jednotlivce o rozměrech 90x200 cm. Součástí ceny postele není rošt a ani matrace.

10.680 Kč

Kód: POS021

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Lenka
stránka 1  [1]  Celkový počet výrobků: 21