KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:
POSTELE Z MASIVU

Postel z masivu Ester

Postel z masivu Ester
Jedna z velmi oblíbených postelí, pro kterou používáme přírodní bukové dřevo nejvyšší kvality. Materiál sušíme a následně zpracováváme v naší truhlářské dilně Dreamwood. Postel o rozměrech 180 x 200 cm je vyrobená na míru. Na přání k postelím dodáváme také noční stolky, rošty, úložné prostory, skříně, komody a další. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

15.180 Kč

Kód: POS005

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Ester

Postel z masivu Kleopatra

Postel z masivu Kleopatra
Kdo by neměl rád ořiškově čokoládovou barvu, která splní všechna Vaše očekávání. Máte rádi komfort a vůni přírodního dřeva? Postel Kleopatra je ta pravá do Vaší ložnice. Je prostorná, vyrobená jen z toho nejlepšího bukového materiálu o síle 4 a 8 cm. Doplňte ji stylovými nočními stolky či vestavnou skříní na míru. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

17.453 Kč

Kód: POS007

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Kleopatra

Postel z masivu Hanka

Postel z masivu Hanka
Postel Hanka je vyrobena z pečlivě vybraného bukového masivu prvotřídní jakosti. Použitý materiál zaručuje její zvýšenou odolnost proti rýhám či oděru, čímž zvyšuje životnost produktu. Všechny části jsou pevně spojeny dřevěnými kolíky v jeden celek, který vydrží dlouhá léta a je tak zárukou Vašeho pohodlí a zdravého spánku. V nabídce máme i jiné dekory, které zaujmou stejně dobře, jako tento druh dřeva. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

13.940 Kč

Kód: POS002

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Hanka

Postel z masivu Afrodité

Postel z masivu Afrodité
Manželská dřevěná postel z masivu je pevná, odolná a zaručeně si Vás získá svým moderním kaštanovým vzhledem (obrázek). Dvoulůžko z bukového přírodního masivu je ideální pro všechny věkové kategorie. Lze ji kombinovat s úložnými prostory i nočními stolky z naší nabídky "Dřevěné doplňky". Tato krásná postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Zaujala Vás postel Afrodité? Neváhejte - objednejte... Cena nezahrnuje rošty a matrace.

14.365 Kč

Kód: POS003

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Afrodité

Postel z masivu Romeo

Postel z masivu Romeo
Postel vyrobená z bukového dřeva o tloušťce 35-40 mm. Pro svou nízkou cenu patří mezi nejprodávanější postele, a tak neváhejte a vsaďte na tuto krásnou postel o rozměrech 180 x 200 cm. Dáváte přednost tmavší barvě? Z naší nabídky odstínů si zarušeně vyberete, a tím postel barevně doladíte k jakémukoliv nábytku ve Vašem interiéru. Tento kvalitně zpracovaný materiál zaručuje dlouhou životnost a komfort při užívání. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

13.900 Kč

Kód: POS001

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Romeo

Postel z masivu Cherry od 16 338 Kč

Postel z masivu Cherry od 16 338 Kč
Manželská postel Cherry o rozměrech 180 x 200 cm může být krásným doplňkem ve Vaší ložnici. Postel na obrázku je vyrobena z kvalitního  bukového masivního dřeva, které je mořeno do odstínu višeň. V případě zájmu lze postel vyrobit i v jiných odstínech, které naleznete v doplňujících informacích níže. Dle přání a požadavků zákazníka můžeme k posteli také dodat noční stolky a úložné prostory vyrobené na míru. Součástí ceny nejsou rošty a matrace.

16.338 Kč

Kód: POS008

 
Přidat do porovnávání: Postel z masivu Cherry od 16 338 Kč