KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Dětské a obývací pokoje

Reference » Dětské a obývací pokoje

Dospěli jste k závěru, že Váš obývací pokoj potřebuje změnu? Stolařství Dreamwood je tu pro Vás, aby to změnil.

V současné době jsou "IN" bílé a černé obývací stěny, dále převažují odstíny jako smetanová a nově také šedý lesk. Obývací stěny skvěle rozzáří LED osvětlení skleněných polic. Dejte si záležet při výběru nového interiéru a zvolte obývací stěnu právě od nás.

Přemýšlíte, jak co nejlépe zútulnit dětský pokojíček, aby se vaše dítě cítilo co nejlépe? Hledáte vhodný nábytek, ale nemáte tolik prostoru, kolik by bylo potřeba? Jak řešit takový problém? Od toho jsme tady my, truhlářství Dreamwood, které Vám poradí co a jak.

Dávno je pryč doba, kdy jsme dětem do jejich pokojíčku dávali opotřebovaný nábytek, protože jsme byli přesvědčeni, že jim stačí a stejně jej brzy zničí. Dnešní doba nabízí moderní a kvalitní materiály, které jsou odolnější a vhodné i pro nejmenší děti.

Dětský pokojíček Vám vyrobíme na míru dle prostoru a konkrétních požadavků zákazníka. Je vyráběn z materiálu, jako je LTD (Kronospan, Egger), kde je dnes již velká nabídka atraktivních a moderních designů v různém povrchu či reliéfu.