KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Vestavné skříně

Reference » Vestavné skříně

Vestavěné skříně na míru jsou neocenitelný pomocník při řešení každého prostoru a ideálním řešením do každého interiéru. Bojujete s nedostatkem prostoru a přitom potřebujete maximální úložné prostory? Nebo chcete dokonale sladěný a bezpečný interiér bez zbytečně vyčuhujících rohů, o které se mohou zranit Vaše neposedné ratolesti? Pak je nejvyšší čas pořídit si vestavěnou skříň naší firmy Dreamwood.

Skříně vyrábíme z LTD desek nebo z masivu dle Vašeho výběru. Vestavby mohou být opatřeny jak posuvnými dveřmi, tak i klasickými dveřmi otvíracímii. Vždy je třeba zvolit takové řešení otvírání, které bude co nejvíce vyhovovat Vám a bude co nejlépe zapadat do celkového stylu vašeho interiéru.

Nabízíme širokou škálu drátěných programů a součástí pro vestavěné skříně, včetně madel a úchytek. Pro naše truhlářství není žádnou překážkou jakýkoliv prostor, kam budete chtít umístit svou novou moderní skříň.

Při správně řešeném úložném systému vestavěných skříní se může uklízení stát dokonce zábavou. Jak? Nechte si poradit od profesionálů ze stolařství Dreamwood.