KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Postele z masivu

Reference » Postele z masivu

Postele se vyrábějí vždy z tvrdého dřeva masiv a to v provedení buk, jasan aj. (viz. vzorník materiálu masiv). O jakosti postelí svědčí také síla materiálu 35 - 40 mm. Všechny výrobky jsou ošetřeny ekologicky nezávadnými vodou ředitelnými laky.

Jak tedy vybrat správnou velikost postele? Výběr velikosti postele je vždy individuální. Někdo má rád a vyžaduje velikou postel a někomu postačí menší. Obecně lze říci, že velikost postele záleží na velikosti člověka a prostoru, který má k dispozici. Délka postele by měla být stanovena minimálně na délku člověka a rozšířena o patní prostor což je vzdálenost cca 20-25cm. Šířku postele můžeme stanovit dle potřeby. Jednolůžková postel obvykle má šíři 90x200 cm, dvojlůžkové postele 140 x 200 cm, 160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm. Výška postele je důležitá hlavně z hygienických důvodů a pohybuje se okolo 45-55 cm.

Postele dodáváme ve standardních velikostech o šířce ložné plochy 90, 100, 160, 180, 200 cm a délce 200 cm. V případě požadavku na jakýkoliv jiný rozměr zákazníkovi rádi výjdeme vstříc.

Důležitou součástí postele jsou postelové rošty, které dodáváme laťkové taktéž z vlastní produkce (E-SHOP). Pokud si nevyberete náš rošt, je možnost výběru jiného roštu (výklopný) na stránkách www.ahorn.cz/
Postel je možné vyrobit i s úložným prostorem, záleží pouze na Vaší fantazii a možnostech.

V případě, že si nevyberete postel z našich katalogů (Katalog 2014, Katalog 2015), ale z webových stránek jiného výrobce, cena se bude odvíjet dle nákladů na výrobu (cena může být vyšší). Ceny postelí naleznete v našem internetovém obchodě - E-SHOP - POSTELE:

Veškeré postele obsažené v katalogu jsou vyráběny výhradně v našich dílnách ve Frýdku-Místku, a proto u nich můžeme garantovat vysokou kvalitu zpracování a ekologické parametry výrobků. Pro výrobu je použito výhradně dřevo 1. jakosti bez vad a suků, není použita technická spárovka. Tento postup výroby znamená, že veškeré díly postele jsou ručně a individuálně řazeny a vznikají tak stejnorodé celky bez rušivých a nepřirozených přechodů.

Vsaďte na přírodní materiály, vsaďte na stolařství Dreamwood. Spokojenost zákazníků to jen potvrzuje.

Postele a matrace = základ kvalitního spánku
.

Tato fotogalerie slouží pro inspiraci, jde ve většině případů o zakázkovou výrobu pro naše zákazníky, kteří si buď vybrali postel z našich katalogů a nebo si sami navrhli design dle svých představ a požadavků.