KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Kryty topení


  


Ve starších objektech bývají často osazeny litinové radiátory, které mají zpravidla ostré hrany a mohou tak představovat bezpečnostní riziko pro děti. Radiátory taky svým vzhledem neodpovídají designu moderních interiérů a je proto vhodné je zakrytovat. Na trhu je řada krytů radiátorů, které zajistí estetický vzhled otopného tělesa a bezpečný pohyb dětí v interiéru.

Problematika bezpečného zakrytování radiátorů se týká zejména interiérů mateřských škol. Vzhledem k různorodosti otopných těles však bývá problematické vybrat vhodný typ sériově vyráběných krytů a proto je někdy nezbytné vyrobit kryty na míru přesně podle specifikací radiátorů, přívodních trubek a požadavků na vzhled interiéru.

Společnost Dreamwood se specializuje na interiéry mateřských škol od roku 2008 a častým požadavkem zákazníků je právě komplexní řešení zakrytování radiátorů. V průběhu let jsme vyvinuli několik typů krytů. Vždy jsme usilovali a praktické a univerzální řešení avšak uzpůsobené na míru danému interiéru a požadavkům konkrétního zákazníka.V posledních letech jsou oblíbenými typy kryty tvořené bočnicemi a výklopem.
Jedná se o kryty z laminovaných materiálů doplněné o lamely z javoru nebo buku.Kryt s vrchním výklopem :

Tento samonosný kompaktní kryt je vybavený vrchním výklopem, jeho odklopení je velmi snadné a radiátor je tak přístupný pro účely čištění a obsluhy termoregulační hlavice. Vyrobit je možné téměř jakýkoliv rozměr a na výběr je množství barevných provedení. Výhodou tohoto typu je jeho prostorová tuhost a v některých případech ho není nutno ani kotvit do zdi.1
Kryty s předními dvířky :

Tento typ krytů je vhodný tam, kde je požadavek na velmi komfortní přístup k celému radiátoru, tento typ krytu je na rozdíl od prvního typu nutno ukotvit ke zdi. Otevíratelné dvířka jsou provedeny z lamel z buku nebo javoru s povrchovou úpravou bezbarvý lak. 
Autor: Admin | Počet přečtení: 206x

Přehled dalších článků