KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Stavební činnost společnosti DreamwoodNaše společnost poskytuje kromě tradiční výroby nábytku z masivu a laminovaných materiálů taky provádění drobných staveb a konstrukcí ze dřeva. Jedná se především o konstrukce altánů, pergol, zahradních domků a příslušenství zahrad. Naše personální obsazení garantují odborné provádění těchto prací.
Tyto drobné konstrukce realizujeme jak pro fyzické osoby tak pro právnické osoby, zejména pak mateřské školy. V mateřských školách zajišťujeme hlavně dodávky interiérového vybavení a v některých případech potom i dodávky exteriérových prvků jako lavičky, stoly, altány , zahradní domky , nátěry stávajících konstrukcí apod.
Venkovní lavičky a stoly vyrábíme z kvalitního akátového dřeva. Výhodou akátu je jeho životnost při venkovním použití. Je to dřevina, která životností překoná i dub a podobné materiály, je uváděna životnost 60 let u konstrukcí z akátu bez ochranného nátěru.
Konstrukce altánu je potom vhodné realizovat ze smrkového řeziva s impregnací proti škůdcům a povrchovou ochranou nátěrem.Konstrukce dřevostaveb potom provádíme jako sendvič tvořený OSB deskami a KVH hranoly s vnitřní izolací vatou. Tyto konstrukce v případě potřeby doplňujeme zdivem z ytongu a betonovými prvky.
Majitel firmy je zároveň autorizovanou osobou v pozemním stavitelství a je odborným garantem veškerých těchto činností.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 279x

Přehled dalších článků