KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Skříň na míru přesně ve stylu vašeho interiéru                                                           
                                                    Vestavěné skříně na míru od výrobce z Frýdku - Místku.


Skříně na míru je možné rozdělit na volně stojící skříně tak jak je známe z minulosti a i v dnešních moderních interiérech mají své místo z mnoha důvodů a dále pak skříně přesně umístěné do stavebního otvoru - tzn. výklenku ve zdi, nebo jednoduše skříň na celou délku a šířku místnosti - instalací takové skříně využijeme v nejvyšší míře prostor, který máme k dispozici a jsou proto velmi praktické a vhodné pro malé i velké interiéry.
Naše společnost Dreamwood vyrábí tyto skříně na míru podle konkrétních požadavků zákazníků a dokážeme proto splnit téměř  jakékoliv  představy na velikost, dispozici a barvu sestav.

Pro posuv dveří skříní používáme kvalitní ložiskové systémy, díky kterým má nábytek dlouhou životnost a bezproblémový chod. Jednotlivé dveře jsou  vybaveny protiprachovými kartáčky nalepenými z boční a zadní strany na dveře. Díky těmto prachovkám je eliminováno množství prachu, který se do skříně dostane.

                                                                                 Cena vestavěných skříní.

Někteří zákazníci z obavy z vysoké ceny zakázkové výroby stále volí nákup levného nábytku pochybné kvality. Myslí si, že tím ušetří.V době nákupu skutečně ušetří nicméně v dlouhodobém horizontu se tento nákup většinou nevyplatí. Kvalita použitých materiálu, kvalita zpracování a hlavně komplexní řešení interiéru jak designové tak praktické je u zakázkové výroby na mnohem vyšší úrovni. Ceny vestavěných skříní se u naší firmy pohybují většinou v rozmezí 10 - 40 tisíc Kč. Záleží na velikosti a použitém materiálu.


                                                                              Na čem se domluvíme to platí.

Je naší zásadou, že ceny stanovujeme předem. Považujeme to za seriózní přístup vůči zákazníkům. Pokud zákazník  nezmění provedení ať už  konstrukční  nebo materiálové platí vždy naše původní cenová nabídka. Argumentace některých firem a řemeslníků, že nedokážou stanovit délku a tudíž cenu montáže předem je pro nás neakceptovatelná. Férový přístup a spokojený zákazník je pro nás dlouhodobým cílem.

 
Autor: Admin | Počet přečtení: 374x

Přehled dalších článků