KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Vestavěné skříně na míru


Vestavěné skříně jsou dnes již běžnou součástí interiéru bytů a domů zejména pro svou praktičnost a využitelnost. Díky konstrukci vestavěné skříně, kdy vyplňuje prostor od podlahy až po strop nabízí tento koncept maximální využití celé světlé výšky místnosti a kromě využitelnosti se taky jedná o designové řešení.
Předností zakázkové výroby je kromě zhotovení nábytku přesně na míru podle dispozic vnitřních prostor a nerovností zdiva taky možnost výběru z velkého počtu dekorů materiálů a různých systémů kování zajišťujících plynulý posuv dveří skříně včetně dobrždění a toto platí i pro vnitřní vybavení skříní tzn. pro šuplíky, věšákové tyče atd.
Díky dlouhodobé praxi řemeslníků z dílny Dreamwood jsme schopni zákazníkům navrhnout, vyrobit a nainstalovat skříňě s vnitřním uspořádáním přesně podle přání a požadavků zákazníků a splnit tak veškeré očekávání ať už na praktičnost, kvalitu nebo design výrobku. Vestavby z naší dílny se vyznačují dobrou kvalitou zpracování, propracovaným detailem, promyšleným uspořádáním a dlouhodobou životností. Najdete nás na www.dreamwood.cz a také na sociálních sítích www.facebook.com/dreamwood.cz
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 410x

Přehled dalších článků

Foto 1

Foto 1

Zobrazeno:609x

Foto 2

Foto 2

Zobrazeno:621x

Foto 3

Foto 3

Zobrazeno:636x

Foto 4

Foto 4

Zobrazeno:611x

ohrádka

ohrádka

Zobrazeno:624x