KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Kryty radiátorů
V rámci realizací interiérů se často setkáváme s požadavkem na zakrytování nevzhledných radiátorů. V prostorách jako jsou mateřské školy a školy to je hlavně z důvodů bezpečnosti dětí a v prostorách obytných místností a komerčních prostorech to je potom zejména z estetických důvodů.

Estetické a bezpečnostní hlediska se prolínají. V moderních nových interiérech je často instalováno podlahové vytápění, ale ve starších objektech a objektech po rekonstrukci jsou ve většině případů klasické radiátory. Staré žebrované radiátory jsou už spíše vyjímkou, ale ani plechové rovné topné tělesa nejsou příliš estetické. Ve většině budov jsou tedy klasické radiátory.


Vlastním vývojem jsme dospěli k realizaci dvou typů zakrytování topných těles. Jedná se o zakrytování z masivního buku vhodné pro mateřské školy. Výhodou je dobrá přístupnost radiátorů, možnost propojení se skříňkami, a velmi dlouhá životnost zakrytování. Je to z důvodu masivního provedení z bukového dřeva.Dalším typem zakrytování vhodným pro většinu interiéru je lamelové provedení z laminovaných materiálů. Výhodou je zakrytí celého radiátoru tak, že téměř není vidět topné těleso. Další výhodou je provedení v celé řadě dekorů v souladu s provedením interiéru. Tyto kryty provádíme tak, aby byly odnímatelné. Lamelová část je opatřena magnetickým zámkem. Kdykoliv se tak lze dostat k tělesu radiátoru jak pro účely čištění tak údržby.
Tyto dva typy krytů se nám při realizacích interiérů osvědčily, v rámci zakázkové výroby však provádíme i speciální kryty v souladu s přáním zákazníků.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 661x

Přehled dalších článků