KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Zábrana na schody


Pokud máte doma malé dítě a bydlíte v domě či bytě, kde se nachází schodiště, je velmi důležité zabránit dítěti pohyb po schodišti ohrádkou na vstupu i výstupu ze schodiště. Firma Dreamwood vám nabízí dřevěné bezpečnostní zábrany na schodiště v designu Vašeho interiéru. Vybrat si můžete z mnoha provedení v různých rozměrech a v provedení Buk a Jasan.

Pokud budete mít specifické požadavky, které nejsou v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na info@dreamwood.cz , kde Vám rádi poradíme a vyrobíme dětskou zábranu na míru. Zábrany vyrábíme vždy z tvrdého dřeva, čímž je zajištěna jejich prostorová tuhost a pevnost.

Záměrně vyrábíme jen ohrádky, které je nutno kotvit do zdi nebo k částem schodiště. Jde totiž o velmi důležitou věc z pohledu ochrany vašich dětí a zábrany, které jsou jen nalepeny případně zajištěny rozepřením, nezaručují, že je dítě při nárazu do ohrádky, případně prozkoumávání ohrádky neuvolní a nespadne do nebezpečného prostoru společně s ohrádkou.

Stolařství Dreamwood dbá v první řadě na bezpečnost svých produktů a proto nabízíme vždy pevné zajištění schodišťových prostor použitím masivních dřevěných a ocelových prvků.

 
Autor: Adamčík | Počet přečtení: 1896x

Přehled dalších článků