KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Vestavěné skříně


Vestavěné skříně jsou praktickou součástí moderních interiérů. Jejich konstrukce umožňuje maximální využití prostoru vašeho interiéru pro uskladnění oblečení a jiných osobních věcí. Vzhledem k tomu, že realizujeme tyto skříně na míru, je možno zpracovat komplexní řešení vašeho interiéru a využít tak každý metr čtvereční vašeho bytu či domu. Ve většině případu pak realizujeme zabudované skříně na celou výšku místností a díky tomu je plná využitelnost prostoru a nedochází k sedání prachu nad a za skříní jak tomu je u klasických skříňových sestav.

Jak to dělá Dreamwood?

Využití prostoru pro osazení skříní Vám navrhneme na základě nezávazného zaměření u Vás v objektu, případně po zaslání Vašeho schématu nábytku pro účely nacenění. Na základě Vaší poptávky a našeho zaměření Vám zpracujeme zběžný návrh řešení a cenovou nabídku. Toto nabízíme zcela zdarma. Pokud se rozhodnete pro naší nabídku dopracujeme Váš projekt do nejmenších detailů s možností změn zaslané vizualizace. Cena za tyto projekční práce je již obsažena v cenové nabídce. V této fázi je však již odstoupení od kontraktu zpoplatněno částkou 1000 Kč /malá realizace – např.vestavěná skříň a 2000 Kč /velká realizace – např. kuchyň. Na termínu montáže se domluvíme po vzájemné dohodě a podle momentálních výrobních kapacit.

Cena vestavěných skříní.

Někteří zákazníci z obavy z vysoké ceny zakázkové výroby stále volí nákup levného nekvalitního nábytku z východu. Myslí si, že tím ušetří.V době nákupu skutečně ušetří nicméně v dlouhodobém horizontu se tento nákup většinou nevyplatí. Kvalita použitých materiálu, kvalita zpracování a hlavně komplexní řešení interiéru jak designové tak praktické je u zakázkové výroby na mnohem vyšší úrovni. Ceny vestavěných skříní se u naší firmy pohybují většinou v rozmezí 10-30 tisíc Kč. Záleží na velikosti a použitém materiálu.

Na čem se domluvíme to platí.


Je naší zásadou, že ceny stanovujeme předem. Považujeme to za seriózní přístup vůči zákazníkům. Pokud zákazník ze své vůle nezmění provedení ať už materiálové nebo konstrukční platí vždy naše původní cenová nabídka. Stalo se nám už taky, že díky ceně stanovené předem jsme na zakázce zaznamenali ztrátu vlivem nepředvídatelných okolností. Nicméně argumentace některých firem a řemeslníků, že nedokážou stanovit délku a tudíž cenu montáže předem je pro nás neakceptovatelná. Férový přístup a spokojený zákazník je pro nás dlouhodobým cílem.
 
Autor: Michal Adamčík | Počet přečtení: 2282x

Přehled dalších článků