KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Speciální dřevěné rošty

Rošty z produkce firmy Dreamwood si získali oblibu u zákazníku díky svým dobrým vlastnostem a zároveň velmi příznivé ceně. K hlavním výhodám těchto speciálních roštů patří vysoká únosnost nejen v krátkodobém horizontu, jak je tomu u většiny lamelových roštů, ale také v dlouhodobém horizontu ( v řádech desítek let). Znamená to tedy, že podléhají opotřebení a únavě materiálu mnohem méně než většina nabízených dřevěných roštů na trhu. Je to způsobeno použitím vysoce kvalitního bukového dřeva v dostatečné tloušťce.

Díky této konstrukci jsou naše rošty dimenzovány do hmotnosti 150 kg. Tato hodnota byla stanovena s určitou rezervou a proto jsou tyto masivní rošty použitelné i pro lidi s hmotností převyšující 150 kg. Vzhledem ke skutečnosti, že jsme na rošty této konstrukce neměli doposud jedinou reklamaci troufáme si tvrdit, že jsou nezničitelné. Vzhledem k použití přírodního dřeva bez lepidel a laků se také jedná o zdravotně nezávadný produkt.

Rošty Dreamwood jsou spolu s postelemi z naší produkce zárukou zdravého spánku. Tento produkt si můžete koupit v našem E-SHOPU.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 1410x

Přehled dalších článků