KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Postelové rošty značky Dreamwood

Ke kvalitním postelím neodmyslitelně patří dřevěné rošty. Na trhu se nachází nespočet druhů a typů, které lze rozdělit podle funkčnosti a materiálů, ze kterého se vyrábějí. Koupit si proto můžete rošt mechanický nebo elektrický polohovatelný, dřevěný, kovový nebo lamelový. Naše truhlářství se zaměřuje na výrobu především roštů dřevěných.

Mezi výh
ody dřevěných roštů neodmyslitelně patří:
  • Nízké pořizovací náklady – cena roštů truhlářství Dreamwood se pohybuje v řádech sto korun na rozdíl od lamelových roštů, které se pohybují v řádech několik tisíc korun.
  • Kvalitní materiál – naše rošty se vyrábějí z kvalitního masivního dřeva, které je zárukou dlouhé životnosti. Masivní dřevo se neštěpí a nepraská jako plastové lamely, jejichž funkčnost je v průměru pouze 3 roky.
     
  • Funkčnost – dřevěné rošty jsou přizpůsobeny všem váhovým kategoriím a v kombinaci s kvalitní matrací jsou nejlevnějším a nejpraktičtějším řešením pro vaši postel.


V případě, že Vás tento článek oslovil a máte zájem o rošty značky Dreamwood, navštivte naše webové stránky www.dreamwood.cz, kde si určitě vyberete v našem internetovém obchodě.

 
Autor: Adamčíková | Počet přečtení: 2743x

Přehled dalších článků