KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Kontakt:
Tel.: +420 721 770 441

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Postele Dreamwood

Postele značky Dreamwood jsou vyráběny z masivního dřeva nejvyšší kvality a vyznačují se vysokou pevností a životností. Mimořádné pevnosti našich postelí je dosaženo zejména použitím tvrdého dřeva v kombinaci s tloušťkou materiálu 40 mm.

Velkou výzvou pro naší firmu bylo vyřešit problematiku vrzání postelí v dlouhodobém horizontu. Tyto rušivé zvuky jsou způsobeny stykem dvou dřevěných ploch, zpravidla tedy bočnic a čela. Tento detail jsme opatřili speciální teflonovou vložkou o tloušťce 0,6 mm díky které samostatné dřevěné části postelí nepřicházejí do vzájemného kontaktu.

Díky této technologii naše masivní postele dlouhodobě nevržou. Při výrobě masivních postelí dbáme zejména na kvalitní řemeslné zpracování a sestavení postele tak aby zde navazovali léta a barevnost jednotlivých dílů postele. Vše je vyráběno ručně a ke každému výrobku je přistupováno individuálně a s citem. Samozřejmostí pro značku Dreamwood je pak použití vodou ředitelných zdravotně nezávadných laků. Postele z kolekce Dreamwood můžete objednat přes náš e-shop nyní za akční ceny.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 2229x

Přehled dalších článků