KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Kvalitní spánek na postelích značky Dreamwood - Adamčík

Člověk prospí skoro třetinu svého života. Víte, na jakých postelích spíte a zda máte opravdu kvalitní spánek? Našemu tělu nestačí pouze obyčejná pohovka popřípadě molitanový gauč. Dopřejte mu radost z kvalitní postele a vyberte si z nadčasové kolekce produktů truhlářství Dreamwood. Neboť kvalitní, masivní a pevná postel je základním předpokladem hodnotného spánku.

Masivní nebo laminátová postel?

Masivní postel:
Dřevěné postele z masivu jsou velmi oblíbené a to hlavně díky svému nadčasovému vzhledu a designu. Dřevěný nábytek z módy totiž nikdy nevyjde. Díky snadné opracovatelnosti tohoto krásného přírodního materiálu do nejrůznějších tvarů, oblouků, či křivek dosáhneme moderního i klasického vzhledu mnohem věrohodněji, než u jiných materiálů.

Postelím vyrobeným z lamina dřevěné postele z masivu směle konkurují svou vysokou odolností a dlouhou životností. Ovšem pozor.
Není masiv jako masiv. Levnější masivní postele vyrobené z měkkého dřeva jako je smrk nebo borovice, nejsou příliš odolné vůči vnějšímu opotřebování – odřeniny, škrábance apod.. Doporučujeme proto raději vsadit na tvrdší dřeviny jako je buk, dub nebo jasan.

Náš tip – postel Ester, kterou najdete v našem katalogu 2014! Nechte se inspirovat i novými modely z naší nabídky...

 

Výhody masivní postele:
• Přírodní materiál
• Jedinečný vzhled – žádný kus nábytku není stejný díky jedinečné struktuře dřeva
• Nadčasový design
• Vysoká odolnost
• Dlouhá životnost

Ostatní typy postelí:
Na trhu se nachází mnoho dalších typů postelí, které se liší svým vzhledem, materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, funkčností apod. Známé jsou postele laminátové, které sice dopasujete ke zbytku svého nábytku snadněji než postele masivní, nejsou však svou kvalitou s přírodními materiály srovnatelné. Laminátové postele jsou vyrobeny z dřevní hmoty obsahující syntetická lepidla, díky kterým drží pevně při sobě. Výhodou těchto postelí je vysoká variabilita barev a dekorů, nevýhodou pak kratší životnost a materiál, ze kterého se vyrábí. Mezi další oblíbené typy postelí patří postele čalouněné a postele vyrobené z různých kovů. Ať si však vyberete jakoukoliv postel, vždy záleží na Vás, co preferujete a co se Vám líbí.

Truhlářství Dreamwood p. Adamčíka dodává především postele z přírodního masivu, které Vám poslouží mnoho let, neztratí na atraktivnosti a nadčasový design zaručí, že i za 20 let budou pořád IN.

 


 

  
 
Autor: Adamčíková | Počet přečtení: 2068x

Přehled dalších článků