KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Učící věž / bezpečnostní schůdky

Máte dítě ve věku 1 až 4 roky, které Vám chce pomáhat při Vaší práci na kuchyňské lince? Je přirozené, že děti napodobují své rodiče, zvláště pak maminky, které připravují jídlo pro celou rodinu na pracovní desce kuchyňské linky. Na základě neuspokojivé nabídky na trhu připravila naše společnost bezpečné schůdky s pracovní plošinou a zábranou proti pádu dítěte.

Bezpečné užívání

Prioritou pro navrhování a výrobu dětských pomůcek a zábran je pro nás jejich bezpečnost. Proto je tato učící věž navržená v ideálním poměru výšky a šířky a podstava je navíc rozšířena o oboustranně zakulacenou desku pro maximální stabilitu celého prvku. Hmotnost sestavy je 7 kg což je dostatečné pro pevnou konstrukci, ale zároveň tato hmotnost umožňuje snadnou manipulaci se schůdky.

Z čeho se učící věž skládá


Celá dětská věž se skládá ze samostatných schůdků a nástavby, toto je spojeno šrouby zajištující pevný spoj. Poté co dítě vyroste a dosáhne věku,kdy už bezpečnostní nástavbu nepotřebuje, nástavbu jednoduše odšroubujete a používáte jen schůdky. Tyto schůdky jsou již univerzálně použitelné nejen pro děti ale i pro dospělé.

Design věže

Tuto pomůcku pro aktivní a vynalézavé děti vyrábíme v atraktivním designu v provedení masivní javor. Jedná se o tvrdé dřevo s velmi dobrou dokončovatelností, tzn. jeho povrch je pěkně hladký. Povrchová úprava výrobku je bezbarvý a zdravotně nezávadný vodou ředitelný lak. Masivní javor se krásně hodí do většiny moderních interiérů.

Jak výrobek distribujeme


Výrobek standartně dodáváme složený a montáž si zajistí zákazník prostřednictvím jednoduchého návodu v balení. Na přání zákazníka pošleme již složenou věž bez nutností montáže za stejnou cenu.

Cena produktu


Cena těchto dětských schůdečků je pouze 2 990 Kč. Neriskujte zdraví Vašeho dítěte a pořiďte si tuto bezpečnou učící pomůcku a praktického pomocníka nejen do Vaší kuchyně, ale k přístupu dítěte všude tam, kde nemůže dosáhnout kvůli své výšce.
 
Autor: Admin | Počet přečtení: 5842x

Přehled dalších článků