KONTAKT

Truhlářství/stolařství v
moravskoslezském kraji:

DREAM WOOD

Michal Adamčík
U Chodníčku 507
738 01 Staré Město

Zakázky:
info@dreamwood.cz
dreamwood@seznam.cz

Facebook:
www.facebook.com/dreamwood.cz

Web:
www.dreamwood.cz


E-SHOP

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete prohlédnout naše výrobky a také si je rovnou koupit, tak neváhejte!

Jde především o:Typy vestavěných skříní na míru a jejich použitelnost


Nevíte si stále rady, kterou vestavnou skříň si vybrat? V dnešní době je tolik možností, že se v tom chaosu a nespočet nabídek můžeme lehce ztratit. Proto je tu jednoduchý návod, jak nato, abyste si vybrali tu pravou skříň dle Vašich potřeb a požadavků.

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především využitý prostor, který se Vám kolikrát ve stísněných podmínách nabízí. Vestavěné skříně jsou tím pravým pomocníkem, jak vyřešit Vaše problémy s prostorem.

Druhy skříní:

Z nabídky si můžete vybrat mezi dvěmi variantami a to jako jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a hlavně kvalitní.

Rozlišujeme:
  • vestavěné skříně na míru s klasickými otevíracími dvířky
  • vestavěné skříně na míru s posuvnými kolejnicovými dvířky

Základem každé vestavěné skříně na míru je druh materiálu - přírodní masivní, laminový nebo kovový systém. Další části jako je vnitřní výbava záleží především na konkrétních potřebách a požadavcích zákazníka.

 
Autor: Holubová | Počet přečtení: 1231x

Přehled dalších článků